Image Alt

Proje Hakkında

Marus Beytepe, şehrin içinde, kalabalığın dışında eşsiz bir konumda yer alıyor. Doğa ile iç içe, sessiz ve konforlu bir yaşam isteyenler için tasarlanan 12 adet tam müstakil villadan oluşan Marus Beytepe, Ankara’nın en prestijli bölgesi Beytepe’de, 7.800 m2 arsa üzerinde konumlanıyor.

Çok geniş bahçe ve teras kullanımıyla huzurlu bir villa yaşamını, Ankara’nın en çok tercih edilen bölgesi olan Beytepe’de hayata geçiren Marus Beytepe, şehrin ana arterlerine yakın konumu ile hastane, okul, avm, market ve restoranlara kolaylıkla ulaşabileceğiniz mesafede yer alıyor. Marus Beytepe’de kendinizi huzur içinde ve özgür hissedeceğiniz, yemyeşil bahçenizde vakit geçirirken doğa ile iç içe olmanın keyfini şehrin içinde yaşayacaksınız.

7/24 site güvenliğinin bulunduğu Marus Beytepe, komşu villalar arasında bulunan mesafenin genişliğiyle tam müstakil ve güvenli bir villa yaşamını sağlıyor. İşine evinde de zaman ayırmak isteyen profesyoneller için, çatı katınız, huzurlu ve ferah bir çalışma imkanı sunuyor. 2 araçlık kapalı otoparkında bulunan elektrikli araç şarj istasyonu ile aracınızı, ev rahatlığında kullanıma hazırlayabilir, akıllı ev altyapısı ile teknolojinin hayatınıza kattığı kolaylığı yaşayabilirsiniz. Yağmur sularının depolanarak bahçe sulamasında kullanılması için tasarlanan Gri Su Teknolojisi sistemiyle çevreye duyarlı olmanın mutluluğunu hissedebilirsiniz.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor